Office 365

Ofis Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 58 MB
  • Version 1.0
  • Dil TR / EN
  • Firma Microsoft Corporation
Microsoft' un geliştirmiş olduğu ve Dünya' da en çok kullanılan belge yönetim yazılımı Office' i artık mobil telefonlarınızda da kullanabileceksiniz.
Microsoft' un geliştirmiş olduğu ve Dünya' da en çok kullanılan belge yönetim yazılımı Office' i artık mobil telefonlarınızda da kullanabileceksiniz.

Orijinal ismi Office Mobile for Office 365 olan uygulamayı tamamen ücretsiz olarak iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı telefonlarınız ile tabletlerinizde kullanabilirsiniz. Türkçe dil desteği sayesinde hiç zorlanmadan kullanabileceğiniz uygulama ile Microsoft Word, Microsoft Excel ve Microsoft PowerPoint formatına sahip dosyaları görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca tablo, animasyon, smartart grafikleri ve şekilleri de destekleyen zengin yapısı sayesinde Office 365 ile tüm formatlar ve içerikler üzerinde düzenleme yapabileceğiniz gibi uygulama üzerinden değişiklikler ile ilgili de yorum bırakabilirsiniz. 

Tüm bunlara ek olarak Microsoft' un Bulut servisi ile de etkin bir şekilde kullanabileceğiniz Office 365 ile oluşturduğunuz belgelerinizi SkyDrive ve SharePoint' e yedekleyebilir veya burada yer alan dosyaları cihazınıza indirebilirsiniz.

Uygulamayı cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz ancak kullanabilmeniz için aktif Office 365 üyeliğinizin olması gerekmektedir. Office 365 üyeliğiniz yok ise 100 Usd karşılığında Microsoft Office sitesi üzerinden üyelik satın alabilir ve 1 yıl boyunca tüm Office imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Office 365 indir