Office 365

Ücretsiz Office Programı
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • BoyutCihaza Göre Farklılık Gösterir
  • Sürüm1.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciMicrosoft Studios
Office programları ile e-postanıza ve takviminize dilediğiniz her yerden internet olduğu sürece ulaşabilirsiniz. Bunlar dışında sesli mesajlaşma, görüntülü mesajlaşma, konferans ve anlık mesajlaşma yapabilme imkânına sahipsinizdir. Microsoft tarafından ha

Çağın gereği olarak neredeyse tüm yazışmalarımızı ve mesajlaşmalarımızı elektronik ortam üzerinden yapıyoruz. İnternet ve bilgisayarların fazlarıyla kullanıldığı yazışmalarda veya her türlü evrakın hazırlanması, korunması ve gönderilmesinde Office programlarını kullanıyoruz. Office programları ile e-postanıza ve takviminize dilediğiniz her yerden internet olduğu sürece ulaşabilirsiniz. Bunlar dışında sesli mesajlaşma, görüntülü mesajlaşma, konferans ve anlık mesajlaşma yapabilme imkânına sahipsinizdir. Microsoft tarafından hazırlanan Office programları çağın gereksinimine göre sürekli güncellenmektedir.

En çok Kullanılan Office Uygulaması

Hemen hemen herkes tarafından kullanılan ve iş yerlerinin olmazsa olmazı olan Office programları içinde en çok kullanılanı hiç şüphesiz Word, EXCEL VE Powerpoint'tir. Microsoft'un hazırlayıp sunduğu Office 365 uygulaması birbirinden farklı yenilikleri de beraberinde getirir. Metin hazırlama, düzenleme ve dosya hazırlama sürecinde Word kullanılırken, hesap ve işlem sürecinde ise excel kullanılır. Sunum hazırlama aşamasında ise powerpoint tercih edilir. Tüm bunların yanında Office 365 uygulamasında bazı yenilikler göze çarpar.

Office 365 Bölümleri

Microsoft Office: Kişilerle ortak çalışmanıza olanak tanır. Office yazılımını daha kolaylaştırarak sizlere sunar.

Konferans, anlık mesajlaşma ve uzaktan denetim: Yeni gelen Lync ile çalışma arkadaşlarınızla ya da arkadaşlarınızla anlık mesajlaşabilir, görüntülü konuşabilir, masa üstünü paylaşabilir hatta konferans yapabilirsiniz.

Web Sitesi: Yapmak istediğini siteyi Sharepoint ile kurabilirsiniz.

E-posta ve Takvim: Bu uygulama ile internetin olduğu her yerde e-potalarınıza mobil cihazınızdan, bilgisayarınızdan ulaşma imkânınız vardır. Bu özellik ile iş arkadaşlarınızla aynı sayfada çalışabilirsiniz.

Mobil Erişim: Mobil cihazlarla uyumlu çalışan Office 365'e istediğiniz her yerden ulaşabilirsiniz. Verilere istediğiniz yerden ulaşmak iş başarınızı artıracaktır.

Web Uygulamaları: Excel, Word ve powerpoint sayesinde tüm belgelerinize online ulaşabilir, belge oluşturabilir ve saklayabilirsiniz.

Office 365'in getirdiği yenilikler

Globalleşen dünyada, özellikle iş hayatında iletişim halinde olmak önemli unsurdur. Office 365 iş arkadaşlarınızla iletişim halinde olmanız için yenilikler getirir. Microsoft Lync uygulaması ile görüntülü ve konferans görüşmesi yapabilme imkânına sahipsiniz. Bunun dışında Office 365'i kullanacağınız kişi sayısı kadar ödeyerek tüm yeniliklerle alabilirsiniz. İsterseniz önceki kullandığınız Office yazılımlarını da hizmete dâhil edebilirsiniz.

 

Office 365 indir